آماتک (amatek)

آماتک به عنوان شرکت فعال در حوزه هوش تجاری و هوشمند سازی کسب و کار با سابقه 1 دهه فعالیت آماده خدمت رسانی به سازمان ها و ارگان ها در زمینه داده کاوی و پیاده سازی سامانه های BI می باشد.

شرکت آمایشگران تجارت کامیاب که تحت نام  آماتک شناخته میشود. این مجموعه به عنوان یکی از پیشروان فعال و پویا در حوزه هوش تجاری و هوشمند سازی کسب و کار، فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده و در سال 1394 به صورت رسمی به ثبت رسیده است.

آماتک (amatek)

گواهینامه ها و مجوزهای رسمی

شرکت آماتک در طی مدت فعالیت حرفه ایی خود از سال 1394 تمامی گواهینامه ها و مجوزهای مربوط به حوزه انفورماتیک و ارتباطات را دریافت نموده است.

گواهی ساجات آماتک
گواهینامه نصر آماتک
گواهی انجمن انفورماتیک - amatek

به جمع ما بپیوندید

مشتریان وفادار ما

طی  یک دهه  فعالیت مستمر در حوزه هوش تجاری و هوشمند سازی کسب و کار ، مشتریان ما بزرگترین سرمایه معنوی ما هستند که در رشد و توسعه مجموعه آماتک نقش موثر و کارآمدی داشته‌اند.

مشتریان آماتک (amatek)

رضایت نامه های کارفرمایان

شرکت آماتک در طی مدت فعالیت حرفه ایی خود از سال 1394 تمامی گواهینامه ها و مجوزهای مربوط به حوزه انفورماتیک و ارتباطات را دریافت نموده است.

رضایتنامه بانک آینده - آماتک
گواهی رضایت بانک سامان - شرکت آماتک
حسن انجام راه و شهرسازی - amatek.ir
گواهی رضایت مبین نت -

نرم‌افزار تبلو Tableau چیست؟

نرم‌افزار تبلو Tableau جهت آنالیز و ویژوال سازی داده‌ها طراحی‌شده است. در این نرم‌افزار برای مصورسازی داده از نوع نمودار از مکعب‌های پردازش تحلیلی آنلاین، پایگاه داده‌های کلود، ابزار هوش مصنوعی Tableau GPT و صفحات گسترده استفاده می‌شود.

لایسنس تبلو به دو شکل نامحدود زمانی و سالانه ارائه میشود. در مدل نامحدود زمانی به هیچ عنوان نرم افزار تبلو منقضی نمی گردد. اما در مدل سالانه، از زمان نرم افزار Tableau به مدت یکسال می توانید از امکانات آن استفاده کنید و پس از آن باید تبلو را تمدیدکنید.

خرید لایسنس تبلو (Tableau)